ROBUST 2020

21. letní škola JČ(S)MF
Bardejov 7.-12.6.2020

Ve dnech 7. června (neděle) - 12. června (pátek) 2020 se v Bardějově, jednom z nejkrásnějších měst na Slovensku, uskuteční již dvacátá první letní škola JČMF ROBUST 2020. Připomeňme, že série letních a zimních škol ROBUST je organizována skupinou pro výpočetní statistiku při ČMS JČMF za podpory ČStS a KPMS MFF UK obrok od roku 1980, takže se s řadou z vás sejdeme po neplánovaných a neuvěřitelných čtyřiceti letech. Letos naši akci mimo jiné podpořila i SŠDS.

ROBUST 2020 bude věnován, tak jako vždy, vybraným trendům statistiky, pravděpodobnosti, finanční matematiky, optimalizace a analýzy dat. Vedle toho toho bude velká pozornost věnována problematice výuky našich oborů v době Internetu a existence volného přístupu k nástrojům jakými jsou Wikipedie, Google Search a Google Scholar, sytém R, apod., svádějících k mylné představě (nejenom studentů), že si řešení snadno a bezbolestně ”vygooglíme“. Této problematice budou věnovány nejenom Vaše přednášky, ale i připravovaný panel.

Vedle zvaných přednášek se samozřejmě počítá se sděleními účastníků; pro doktorandy a studenty připravujeme opět posterovou sekci spojenou s ústní prezentací.

Více informací naleznete v přiloženém oznámení [PDF]

Registrace na ROBUST 2020 probíhá od 1.11.2019 do konce dubna 2020. Pro pokračování zadejte prosím Váš email.

Pokud jste již registrovaní, budete mít možnost své údaje následně změnit.
Účastníci ROBUSTu 2018 budou mít možnost přetažení informací z minulého ročníku.

hosted by nipax.cz, created by CSC s.r.o.